TWÓJ KOSZYK

Aktualności

Kielecka inwazja

Zapraszamy do oficjalnej, speedcubingowej rywalizacji na terenie Kielc. Już 26. i 27. lipca spotykamy się w hali sportowej kieleckiego MOSiR-u przy ulicy Krakowskiej, aby rywalizować w ośmiu oficjalnych konkurencjach WCA. 

Kieleckie zawody to kostkowy festiwal bez limitu. Temperatura w Kielcach podniesiona zostanie do... kwadratu, a każdy zawodnik nakręci się do woli. Gwrantujemy dobrą zabawę, niezapomniane wrażenia oraz świetne nagrody dla zwycięzców. Wśród wszystkich uczestników wydarzenia, przez dwa dni losowane będą niespodzianki rzeczowe. 

Do rejestracji zapraszamy na stronę zawodów. Wszelkie informacje na bieżąco można śledzić na stronie wydarzenia na facebooku. 

Kostka na Dniach Miasta Radomsko

Wraz z MOSiR-em zapraszamy na Dni Miasta Radomsko. Już w ten weekend wśród wielu atrakcji organizatorzy zapewnili również miejsce dla kostki.
Będą to nieoficjalne otwarte mistrzostwa Radomska. Mistrzostwa odbędą się z podziałem na dwie kategorie. Jedną z nich będzie układanie jednej ścianki kostki 2x2x2 przez chętne przedszkolaki. Natomiast dla starszych uczestników turnieju, organizatozy przygotowali możliwość startu w konkurencji 2x2x2, 3x3x3 oraz pyraminx. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali puchary i nagrody.
Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres mosir@radomsko.pl lub telefonicznie 44 683 58 44.
Zapraszamy wszystkich chętnych!


Chojnice Open 2014

Po bardzo udanych zawodach w Poznaniu zapraszamy na kolejne speedcubingowe rozgrywki. Tym razem trwają zapisy na oficjalny turniej speedcubingowy w Chojnicach. Już po raz drugi mamy okazję poukładać w tym kaszubskim mieście. 
Zawody odbędą się 5. i 6. lipca w Klubie Sportowym OSiR. Zawodnicy będą tam walczyć e wszystkich oficjalnych konkurencjach. 
Szczegółowe informacje na temat tego turnieju oraz możliwość rejestracji uzyskacie na stronie zawodów.

Polish Nationals 2014

Ostatnie godziny rejestracji na jedną z najważniejszym imprez speedcubingowych tego roku w Polsce. Mistrzostwa Polski - Polish Nationals 2014 odbędą się w tym roku ponownie w Zawierciu. Będą jednocześnie ostatnią rozgrywką w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu. Wszystkich zapominalskich zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia. Tak jak i w zeszłym roku, również tym razem nasza firma ma przyjemność wesprzeć organizację tych prestiżowych Mistrzostw. Na przełomie maja i czerwca najlepsi speedcuberzy naszego kraju będą rywalizować o miano Mistrza Polski. Czeka nas dwa dni rywalizacji w fantastycznej speedcubingowej atmosferze. Tego nie można przegapić - sam zobacz. ZAPRASZAMY!

Magiczny Kraków

W Krakowie powstała nowa inicjatywa i mamy przyjemność być jej częścią. Krakowskie Spotkania Speedcubingowe - bo o nich mowa - łączą ludzi z pasją; speedcuberów. Układają oni kostki nie tylko sześcienne ale i czworościenne, dwunastościenne i inne. Robią to rękami, stopami, łokciami... Jeśli wydaje Ci się, że ułożenie zwykłej kostki jest niemożliwe, zapraszamy do Krakowa! 

Krakowskie spotkania przechodzą na kolejny poziom. Z galerii Krakowskiej zostają przeniesione do Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. To duży krok naprzód. Krakowscy speedcuberzy liczą również na stworzenie Krakowskiej Ligi Speedcubingu, która będzie motywować do regularnego kręcenia i polepszania swoich wyników. Więcej informacji już wkrótce pojawi się na stronie FanPage krakowskich spotkań.

 

W sercu Pienin

Zapraszamy na kolejne tej wiosny wydarzenie speedcubingowe. Tym razem, wraz z hotelem ALEKSANDRUS z miejscowości Frydman, przygotowaliśmy dwudniowe zawody w malowniczych Pieninach. Zawody objęte są limitem 80 zawodników. Zapisy trwają już na stronie internetowej. W trakcie zawodów planujemy dodatkową atrakcję - dwugodzinny spływ Dunajcem. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia na platformie społecznościowej Facebook.

Ostatni dzień rejestracji

Przypominamy, że 16-go kwietnia zamykamy rejestrację na majowe zawody Śląskiej Ligi Speedcubingu - ŚLS Chorzów 2014.
Termin rejestracji nie zostanie przedłużony. Ostateczną liczbę zawodników poznamy 17-go kwietnia. Obecnie na liście widnieje 180 zarejestrowanych zawodników. Czekamy na pozostałe wpłaty i przypominamy, że na listę zaakceptowanych zawodników trafiają osoby, których wpłata zaksięgowana została na koncie wskazanym na stronie zawodów.
Po zamknięciu listy dokonane zostaną zmany w harmonogramie - czeka was dużo więcej kręcenia!

ŚLS Chorzów 2014

Ruszyła strona internetowa poświęcona największym zawodom organizowanym przez nas w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu.
Będą to dwudniowe mistrzostwa ŚLS Chorzów 2014, podczas których konkurować ma szansę 250 zawodników, w 14 oficjalnych konkurencjach. Rejestracja zostanie uruchomiona po zatwierdzeniu harmonogramu zawodów przez WCA. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie dwóch polskich delegatów: Krzysztof Kuncki i Tomasz Żołnowski oraz delegat z Węgier - Olivér Perge.
Mamy nadzieję, że pomysł majówki pod znakiem speedcubingu przypadnie Wam do gustu!
 

ŚLS Tarnowskie Góry

Ochłonęliśmy już nieco po turnieju ŚLS Rybnik 2014 i przypominamy o trwającej rejestracji na zawody ŚLS Tarnowskie Góry. Będą to już ósme zawody organizowane przez nas w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu. Rejestracja ruszyła na stronie http://www.tarnowskie-gory.kostkarubika.org W ramach tych jednodniowych zawodów można wystartować w dziewięciu oficjalnych konkurencjach. Limit zawodników to 120. 

Kraków wkręcony

1 marca 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury "Dom Harcerza" w Krakowie odbyły się zawody w układaniu kostki Rubika o puchar Dyrektora MDK DH. Nasza firma miała przyjemność wesprzeć technicznie oraz sponsorować nagrody na to wydarzenie. Zawodnicy w wielu od 7 do 17 lat startowali w sześciu konkurencjach: 3x3 2x2, 4x4, 5x5, 3x3 jedną ręką, 3x3 bez patrzenia. Zwycięzcą głównej konkurencji okazał się Wojciech Knott. Serdeczne podziękowania należą się starszym speedcuberom, którzy pomogli przeprowadzić turniej dla młodszych kolegów. Galerię zdjęć można zobaczyć na naszym FanPage. Mamy nadzieję, że ten mały event był dobrym wstępem do organizacji kolejnych, oficjalnych już, zawodów w Krakowie.

 

Walentynki za pasem

Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy małe upominki dla osób, które korzystały już kiedyś z oferty naszego sklepu internetowego. Robiąc kolejne zamówienie, w polu "uwagi" wpisz nr swojego poprzedniego zamówienia, a otrzymasz gratis komplet najlepszych w tym Układzie Słonecznym naklejek Halczuk Stickers!

Oferta trwa do 14 lutego 2014 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli naklejek ...a jest ich sporo!
Dane osobowe z aktualnych zamówień muszą być zgodne z danymi z zamówień poprzednich, których numery wpisujemy w "uwagach".

Mielec Cube Day

Mistrz Świata, Jakub Kipa, zaprasza do Mielca na zawody w układaniu Kostki Rubika.
Zawody odbędą się 15 marca w hotelu Atena. Rywalizacja odbędzie się w 11 konkurencjach.
Oczywiście nie zabraknie mistrzowskiego "feeta"...  
Trzeba się jednak spieszyć, gdyż na zawody nałożono limit 50 zawodników.
Zapraszamy na stronę zawodów.

Zmiany w cenniku przesyłek

Z dniem 27 stycznia 2014 r. zmieniły się opłaty za listowe przesyłki polecone.
List polecony ekonomiczny - 7,50 zł
List polecony priorytetowy - 8,50 zł
Zmiany podyktowane są zmianami w cenniku Poczty Polskiej.

 

ŚLS Gliwice 2014

Zawody w Bielsku-Białej minęły jak z bicza trzasnął. Czas więc na jakieś zmagania dwudniowe.
Kolejnym etapem zmagań w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu będą zawody ŚLS Gliwice 2014. Odbędą się one w budynku Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach, za miesiąc. Limit nałożony na zawody to 180 zawodników. Strona z rejestracją już ruszyła, można tam również sprawdzić harmonogram zawodów. Tym razem zmagać się będziemy w 13 oficjalnych konkurencjach - oby nie była to pechowa 13 :D Rejestracji można dokonać pod adresem na stronie internetowej zawodów.

Konkurs


Warszawa dziś kręci, a my w Jastrzębiu malujemy .
Przy okazji malowania ścian w nowym magazynie wymyśliliśmy mały konkurs plastyczny.
Stwórz portret Kostka dowolną techniką. Pracę wyślij pocztą na nasz adres.

Spośród nadesłanych prac jedna zostanie nagrodzona t-shirtem z aplikacją. 
Na prace czekamy do końca stycznia.Podsumowanie roku


Przy makówkach i kolędach nawet my mieliśmy czas podsumować rok.
Było szybko, intensywnie, kolorowo i bezsennie :D
Nasz magiczny pył towarzyszył Wam podczas 15 oficjalnych turniejów organizowanych na terenie całego kraju. Przemierzyliśmy 11.300 km - byliśmy obecni na wszystkich 17 oficjalnych turniejach speedcubingowych w Polsce - nigdzie nie jest za daleko :)

Wspomogliśmy wyjazd pierwszej w historii reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Świata w LasVegas.
Stworzyliśmy dla Was i kreujemy jedno z największych speedcubingowych przedsięwzięć - Śląską Ligę Speedcubingu (http://www.magicznaliga.pl/).

Staraliśmy się nadać naszej firmie najlepszą jakość, prezentowaną przez produkty jakości MK, w które wkładamy nie tylko czas ale i magiczne moce ;)

Sprzeczaliśmy się o sens tych wszystkich działań 43 252 003 274 489 856 000 razy... i niejeden talerz poszedł przy tym w pył :D

Czy jest coś jeszcze, co możemy zrobić?

DO SIEGO ROKU!


Radom i Starogard

Już dziś odbędzie się oficjalny turniej w układaniu kostki i innych układanek logicznych w Radiomiu. Sala gotowa, trofea również. Zmierzymy się w 12 oficjalnych konkurencjach. Mamy nadzieję na owocne zawody w przyjemnej atmosferze.


A kto ma za daleko do Radomia może pojawić się w Starogardzie za tydzień - tam również zmagania speedcuberów zaowocują oficjalnymi wynikami zaliczanymi do zestawień WCA.


Aktualizacja

Drodzy klienci, z powodu przerwy technicznej i wprowadzania zmian systemowych, w dniu dzisiejszym nastapiło masowe zatwierdzenie nadawanych w ostatnich dniach przesyłek na status "Zrealizowane", o czym zostaną Państwo poinformowani mailowo. 
Zamówienia były oczywiście realizowane termnowo - zgodnie z regulaminem.
Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zamówienia, które nie zostały opłacone terminwo zostaną anulowane, a przedmioty z tych zamówień przeznaczone będą do dalszej sprzedaży.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem strony oraz opisami produktów przed dokonanie zakupu.Rejestracja na turniej

Pomiędzy minionymi zawodami w Redzie a najbliższymi zawodami w Świerklanach możecie odwiedzić stronę kolejnego wydarzenia i zarejestrować się na kolejny - czwarty już - turniej Śląskiej Ligi Speedcubingu. Turniej ŚLS Częstochowa 2013 odbędzie się 30-go listopada.

Tym razem podczas jednodniowych zawodów będziecie mieli okazję zmierzyć się w ośmiu oficjalnych konkurencjach. Nie czekajcie z rejestracją - na zawody nałożono limit 120 zawodników. 


 

Wyniki turnieju

Drugi turniej Śląskiej Ligi Speedcubingu za nami.
Galerę zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie FanPage: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212236375615891.1073741853.139808896191973&type=3
T
abela została podliczona a wyniki wkrótce pojawią się na stronie http://www.magicznaliga.pl/
P
o zmaganiach w Dąbrowie Górniczej, żółta koszulka Lidera Śląskiej Ligi Speedcubingu pozostaje w rękach Marcina Zalewskiego.
A już niedługo kolejne, trzecie już, zawody w ramach Ligi - ŚLS Świerklany 2013.Kolejne zaproszenie

Już trzeci raz mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do rejestracji na zawody organizowane w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu. Będą to jednodniowe zawody ŚLS Świerklany 2013, gdzie spotkamy się 16.11.2013 r.
Tym razem na zawody nałożono limit zawodników, a więc spieszcie się - zostało jeszcze kilkadziesiąt wolnych miejsc. Rejestracja pod adresem http://www.swierklany.kostkarubika.org/ Organizatorzy przewidzieli również zniżkę na wpisowe dla zawodników Ligi, tak jak było to w przypadku ŚLS Jastzębie 2013 oraz ŚLS Zagłębie 2013.
Na zawody w Świerklanach zapraszamy z wielką przyjemnością, pamiętając, iż to właśnie świerklańskie zawody z zeszłego roku były dla naszej firmy początkiem sponsoringu i promcji polskiego speedcubingu.

 

Kolejne zmagania

Już niedługo, bo 26-go października odbędą się drugie z kolei zawody w ramach Śląskiej Ligi Speedcubingu. Rejestracja dostępna jest na stronie http://www.zaglebie.kostkarubika.org/ - a otwarta jest do 20-go października. Jak do tej pory zarejestrowało się już 99 zawodników. Rejestracja odbywa się bez limitu zawodników, podobnie jak w przypadku ŚLS Jastrzębie 2013. Kilka zdjęć z pierwszych ligowych zawodów dostępnych jest pod adresem: https://www.facebook.com/magicznakostkapl/posts/204363326403196
ŚLS Zagłębie będą to kolejne dwudniowe zawody, gdzie zmierzyć się będzie można w każdej z oficjalnych konkurencji WCA. Jako sponsor i współorganizator turnieju serdecznie zapraszamy. Zawodnicy Ligi mają kolejną okazję, aby zdobyć dodatkowe punkty do Tabeli Ligi. Aktualna punktacja dostępna jest tuaj: http://www.magicznaliga.pl/tabela  
 

Nasze setki

Pięćsetne i sześćsetne zamówienie za nami. Siedemsetnego zamówienia dokonała w piątek Ania z miejscowości Kolaczyce. W paczce z zamówieniem znajdzie się również gratisowa kość ShengShou 4x4. Gratulujemy!                ... polujcie na kolejne setki :)


Liga oficjalnie otwarta

Zmagania w ramach ŚLS Jastrzębie 2013 już za nami. Gratulujemy zwiycięzcom wszystkich konkurencji. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Zjawiło się niespełna 150 zawodników. Były to jedne z największych zawodów w Polsce. Można rzec, że wspólnie wywalczyliśmy WR-a - przy tak wielkiej ilości zawodników zdołaliśmy w jeden dzień przebrnąć aż przez 12 konkurencji zgodnie z harmonogramem. Wielkie podziękowania dla Błażej Morgały, który wiele godzin spędził nad skonstruowaniem harmonogramu, który byłby możliwy do realizacji. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu turnieju oraz w sprzątaniu nocnym po turniejowych zmaganiach. Wielkie ukłony dla osób niezwiązanych ze speedcubingiem, które pomogły w organizacji i sędziowaniu. Wkrótce na stronie  http://www.magicznaliga.pl/  pojawi się tabela wyników, która na bieżąco będzie aktualizowana. Do zobaczenia na kolejnych zawodach ŚLS!Start Ligi


Rusza największy jak do tej pory projekt speedcubingowy w Polsce, który zapoczątkowała nasza firma.
Śląska Liga Speedcubingowa otwiera się na wszystkich, którzy mają czas i ochotę konkurować w ramach dziesięciu turniejów organizowanych na przestrzeni najbliższych miesięcy na terenie Śląska. Już wkrótce szczegółowa lista miast, w których odbędą się turnieje w ramach ŚLS. Rejestrować się do Ligi można już teraz pod adresem www.magicznaliga.pl

 

Przypominamy, że na pierwsze z dziesięciu zawodów, organizowanych w ramach Ligi zapisy już trwają. Na jastrzębskie oficjalne zawody można rejestrować się jeszcze do 21 września 2013 roku pod adresem www.jastrzebie.kostkarubika.org 

 

Cube Factory 2013 - rejestracja


Polski speedcubing w końcu się rozpędza. Dziś z radością zapraszamy do rejestracji na kolejne, sponsorowane przez naszą firmę zawody Cube Factory 2013 w Łodzi, które odbędą się siedem dni po zawodach w Jastrzębiu-Zdroju. Rejestracja ruszyła dzisiaj http://www.antros.ovh.org/cubing/cf13/index.php?site=home

Cube Factory to już trzecia edycja otwartych mistrzostw regionu łódzkiego. Zawody będą dwudniowe, a organizatorzy postarali się, aby nie zabrakło różnorodności - gwarantują zmagania w 17 oficjalnych konkurencjach! Już dziś zachęcamy do rejestracji - ilość miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów stronie zawodów.


 

Bonus zakupowy


Ponieważ wielkimi krokami zbliżamy się do pół-tysięcznego zamówienia w naszym sklepie internetowym, postanowiliśmy przygotować niespodziankę. Do pięćsetnego zamówienia dorzucimy gratis kostkę 4x4x4 firmy ShengShou. Kostek życzy przyjemnych zakupów!


 

Nasze zawody


Mamy wielką przyjemność zaprosić Was wszystkich do udziału w bezprecedensowym wydarzeniu, które jest inauguracją wielkiego projektu pod naszym patronatem - Śląskiej Ligii Speedcubingu.

28 września 2013 roku odbędą się oficjalne zawody ŚLS Jastrzębie, na które rejestracja już ruszyła. Nie ma limitów zawodników. Zapisać można się poprzez formularz na stronie: www.jastrzebie.kostkarubika.org
Jastrzębskie zawody są wydarzeniem oficjalnym, zarejestrowanym w WCA. Dodatkowo, wyniki zawodników zarejestrowanych w ŚLS, będą wprowadzone i punktowane w tabeli Ligi. Odrębna rejestracja dla osób, które chcą zostać zawodnikami Śląskiej Ligii Speedcubingu i uczestniczyć w serii 10 turniejów na terenie województwa śląskiego ruszy wkrótce pod adresem www.magicznaliga.pl
 
Mimo, iż jest to Śląska Liga Speedcubingu i turnieje odbędą się w dziesięciu śląskich miastach, uczestnikiem Ligi może zostać każdy - nie ma tu ograniczeń. Zapraszamy więc chętnych ze Śląska jak i z całej Polski.


 

Kostek w Wałbrzychu


W ostatni weekend Kostek ciężko pracował zdradzając wszystkim chętnym tajniki układania kostki Rubika w galerii Victoria w Wałbrzychu. W ramach akcji "Umysłowa Rozgrzewka" zachęcał wałbrzyszan do zabaw kostką i udziału w turnieju kostkowym. Pomagali mu w tym Weronika Marczyk oraz Tomek Kiełbasa, którym serdecznie dziękujemy!
 W ramach naszych zajęć można było poznać najprostszy sposób na ułożenie kostki oraz zmierzyć się z nią w turnieju, który dzielony był na cztery konkurencje. Dla osób obeznanych ze speedcubingiem przygotowaliśmy nagrody w konkurencji 3x3 oraz 2x2 a dla nowicjuszy, którzy dopiero poznawali sposoby rozwiązania tej układanki logicznej do wygrania były nagrody w konkurencji jedna ścianka 3x3 i jedna ścianka 2x2. Główną nagrodę - kostkę MoYu Weilong - zdobył Przemysław Kara. Gratulujemy!W trakcie warsztatów pojawił się u nas również Mistrz Polski w układaniu kostki Rubika, rekordzista świata w układaniu kostki 3x3 bez patrzenia i reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Las Vegas - Marcin "Zalew" Zalewski. Z chęcią zarażał każdego pasją układania kostki i podejmował wyzwania "kostkowe" proponowane przez publiczność.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na naszym FanPage na Facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.195271630645699.1073741849.139808896191973&type=1


 

Wyniki konkursu


Poniżej wyniki konkursu związanego z otwarciem naszego sklepu internetowego. Wszystkie wylosowane nr zamówień zostaną nagrodzone, a przesyłki z wygranymi przedmiotami zostaną nadane w dniu 29.08.2013 r.
Serdecznie dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy ponownie! 

Robimy porządki


Kostek chwyta za miotłę i robi porządki. 
W związku z tym czeka na Was kilka okazji. Co jakiś czas pojawiać się będą wymiecione przez Kostka układanki, które ze względu na jakieś ubytki, zadrapania czy czasochłonne w naprawie popy nie będą wystawiane w sklepie. Będzie je za to można wylicytować na naszym FanPage-u.


Zapraszamy zatem wszystkich w najbliższych dniach do śledzenia naszych postów pod adresem https://www.facebook.com/magicznakostkapl  
Być może Kostek wymiecie z zakamarków magicznej szafy coś, co przypadnie Wam do gustu. Akcja zaczyna się dzisiaj i potrwa do zakończenia porządków, co może potrwać kilka dni...

 

Grudziądz za pasem


Ledwo minęły zmagania na mistrzostwach Chojnic w układaniu kostki Rubika, a już możemy Was zachęcać do wzięcia udziału w kolejnych oficjalnych zmaganiach sponsorowanych przez naszą firmę. Zawody Grudziądz Open 2013 odbędą się już niedługo, bo 14-15.09.2013 r., a rejestracja ruszyła już kilka dni temu.


W tym roku zawody w Grudziądzu odbędą się w auli Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Hoffmana 1-7. Są to już czwarte z kolei oficjalne zmagania w tym rejonie. Uczestnicy w ciągu dwóch dni będą rywalizować we wszystkich oficjalnych konkurencjach. Na zawody nałożony jest limit zawodników - 90 osób, radzimy więc czym prędzej odwiedzić stronę zawdów  http://antros.ovh.org/cubing/go13/
 


Turnej Chojnice Open 2013


W najbliższy weekend w Chojnicach odbędzie się kolejny oficjalny, sponsorowany przez naszą firmę, turniej w układaniu kostki Rubika. Podczas turnieju Chojnice Open 2013 zmagać się będzie ponad 100 zarejestrowanych uczestników z całej Polski. W trakcie tego dwudniowego turnieju przebrniemy przez wszystkie oficjalne konkurencje WCA. 


Turniej rozpoczyna się 17-go sierpnia w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym. Szczegółowy harmonogram tych zawodów dostępny jest na stronie Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu - www.kostkarubika.org. Czekamy na Was w Chojnicach!


 

Kielce Open 2013


Wraz z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach, z radością zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych organizowanych z naszym udziałem zawodach w układaniu kostki Rubika: Kielce Open 2013. Ten nieoficjalny turniej odbędzie się w budynku WDK dnia 10.08.2013 r.

Rozpoczynamy o godzinie 10:00. W planach przeprowadzenie siedmiu konkurencji rozplanowanych do godziny 19:00. Zapraszamy wszystkich chętnych: nie ma ograniczeń wiekowych. Więcej informacji na ten temat pojawi się na naszej stronie FanPage:  www.facebook.com/magicznakostkaplNasza Reprezentacja na Mistrzostwach w Las Vegas

 
Prezentujemy oficjalne wyniki z Mistrzostw Świata w Las Vegas 2013.
Czwórka naszych reprezentantów zdobyła aż siedem medali, w tym jeden złoty, trzy srebrne i trzy brązowe. Brawo chłopaki! Jest się czym chwalić i jest co świętować :) Poniżej podziwiać można wyniki naszych speedcuberów. 
 
Michał "Plechoss" Pleskowicz 
Wicemistrz Świata w konkurencji 2x2x2 (avg 2.77; best 2.54)
Wicemistrz Świata w konkurencji 3x3x3 OH (avg 14.27; best 13.39)

Michał "Józek" Halczuk
Brązowy medalista w konkurencjach 6x6x6 (mean 2:19.02; best 2:01.30)
oraz Square (avg 15.53; best 13.25)
Dodatkowo Michał ustanowił rekord Polski oraz rekord Europy w konkurencji 7x7x7.

Jakub "Kipek" Kipa
Mistrz Świata w konkurencji 3x3x3 with feet (mean 38.22; best 33.60)
Tymi czasami ustanowił odpowiednio rekord Europy oraz rekord Polski.

Marcin "Zalew" Zalewski
Wicemistrz Świata w kategorii 4x4x4 bez patrzenia/blindfold (best 3:46.06)
- tym czasem ustanowił również rekord Polski
Brązowy medalista w kategorii 3x3x3 bez patrzenia/blindfold (best 34.18).

G R A T U L U J E M Y ! ! !

 

Wielkie otwarcie

Minionki świętują razem z nami długo oczekiwane otwarcie naszego sklepu...

Z tej okazji na naszym FanPage przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs. 
Do wygrania dwadzieścia kostek Rubika, T-shirty, woreczki i naklejki na kostki Rubika. 

Szczegóły tutaj:
https://www.facebook.com/magicznakostkapl

Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies